Moderné riešenia interiérov

Praktické a účelné bývanie

Nadčasové a dlhodobé riešenia

Najnovšie trendy v bývaní

Kontakt

kontakt Zvolen, Martin a Zlaté Moravce

Ing. Miroslav Vaňo

E-mail: projekt@inovacio.sk
Telefón: +421 948 470 710 (Prosíme volať po 10:00)

Sledujte nás aj na facebooku.  

O nás

Akú farbu zvoliť do interiéru? Aký typ nábytku, dverí a schodiska vybrať? Koľko dlažby a obkladu bude potrebných na kúpeľňu? Kam umiestniť svietidlá, vypínače a zásuvky? A ako zladiť všetky prvky interiéru v jeden príjemne pôsobiaci celok?

Pri pohľade na prázdne miestnosti novostavby alebo rekonštrukcie starších priestorov dokážu tieto otázky poriadne potrápiť, predsa len budúce spokojné bývanie je dlhodobá investícia do vlastného života. Naše služby ponúkame v riešení otázok dostupného bývania. Tvoríme interiéry prevažne v modernom minimalistickom štýle a príjemne na človeka pôsobiacich pastelových odtieňoch. Pri práci často využívame prírodné materiály, čím si navrhované priestory dlhodobo zachovávajú modernosť a nadčasovosť.

Členmi tímu Inovacio sú dizajnér Ing. Miroslav Vaňo a konštruktér Ing. Juraj Žiačik, absolventi Technickej univerzity vo Zvolene v odbore dizajn nábytku s viacročnou praxou a technik Ing. Dominik Vaňo, absolvent Žilinskej univerzity v Žiline. Našim spoločným prepojením jednotlivých profesií pri tvorbe interiéru vytvárame hodnotné prostredie pre život človeka a jeho blízkych.

- tu si môžete zakúpiť niektoré z doplnkov používaných v našich projektoch

- nízkoenergetické a pasívne drevostavby systémom two by four - bývanie s nízkymi nákladmi, časovo nenáročnou výstavbou a dostupnými cenami

Sídlo spoločnosti:  Inovacio s.r.o.  |  Veľké Vozokany 12  |  951 82

IČO: 46476237  |  DIČ: 2820010611

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra oddiel: Sro, vložka číslo: 30593/N